Organizační struktura

Organizační struktura

Zřizovatel školy
Olomoucký kraj


Ředitel školy
RNDr. Radim Slouka


Zástupce ředitele Jiřího z Poděbrad
Mgr. Romana Lachnitová
Mgr. Marek Pavlíček, Ph.D.

Zástupce ředitele Pasteurova
Mgr. Miroslav Vývoda


Školní psycholog
Mgr. Magdaléna Krybusová

Výchovný poradce
Mgr. Stanislav Hanák
Mgr. Hana Pavelčáková

Metodik prevence
Mgr. Petra Martišková 


Koordinátor ŠVP
RNDr. Radim Slouka

Koordinátor ICT
RNDr. Veronika Kvapilová 

Koordinátor environmentální výchovy
RNDr. Jana Jakubcová, Mgr. Jana Jemelková

Knihovny
Mgr. Lenka Pospíšilová, Mgr. Hana Pavelčáková 

Učitelské knihovny
Mgr. Ivana Žádníková, Mgr. Hana Pavelčáková 

Fond učebnic
Mgr. Renata Jirková

 

Výchovný poradce

Jiřího z Poděbrad Mgr. Stanislav Hanák
pondělí  13:35 – 14:20
telefon:   588 501 210
Pasteurova  Mgr. Hana Pavelčáková
pondělí  7:20 – 7:50    
telefon:  602 946 801, 588 501 334; 352

Konzultace je možná i v jiné oboustranně výhodné době (po telefonické domluvě).

 

 

Školní psycholog

Mgr. Magdaléna Krybusová

Jiřího z Poděbrad 13
místnost č. 213
tel: 588 501 236
úterý:      10:00 – 16:00
čtvrtek:   10:00 – 16:00
pátek:      po předchozí domluvě
Pasteurova ulice 19
místnost A201
tel: 588 501 344
pondělí:  8:00 – 12:00    
středa:   8:00 – 16:00 
pátek:      po předchozí domluvě

Konzultace je možná i v jiné oboustranně výhodné době (po telefonické domluvě).

 

Učitelé SGO

Jméno Aprobace Konzultační hodiny
RNDr. Slouka Radim  Dg – M Past: středa a pátek 7:30 – 8:00
Mgr. Lachnitová Romana            F – M JzP: úterý 7:00 – 8:00
Mgr. Pavlíček Marek, Ph.D. M – Ch JzP: pondělí 14:00 – 15:30, čtvrtek 14:00 – 15:30
Mgr. Vývoda Miroslav Ch – M Past.: úterý 14:00 – 15:00
     
Mgr. Agnew Lenka Aj – Čj JzP: pondělí 13:30 – 14:00, středa 7:30 –8:00
Mgr. Andrýsek Pavel Bi – Z Past: pondělí 7:30 – 7:55
Mgr. Bednářová Lucie Aj Past.: středa 13:30 – 14:00
Mgr. Beková Jarmila, Ph.D. Čj – Fj Past: pondělí 13:30 – 14:00
Mgr. Bičová Martina Aj – Čj JzP: středa 7:30 – 8:00, čtvrtek 7:30 – 8:00
Mgr. Bláhová Pavlína Aj JzP: úterý 13:35 – 14:20
Cervera Garces Fabiola Šj JzP: pátek 13:30– 14:15
Mgr. Častulíková Lenka Aj – Čj JzP: čtvrtek 7:30 – 8:00
Mgr. Dittrich Lukáš Šj JzP: čtvrtek 13:30 – 14:30, Past.: dle potřeby
Mgr. Dokoupilová Diana Bi – Ch JzP: středa 13:30 – 14:30, 
Mgr. Dvořáčková Pavla Bi – Ch Past: 7:30 – 7:55
Everill Clive Kenett Aj JzP: úterý 13:35– 14:20
Flambeaux Isabelle Fj Past: úterý 13.30 –14.00
Mgr. Fojtíková Jana  M – F  JzP: středa 14:00 – 14:30
RNDr. Gažarová Marcela M – Z JzP: čtvrtek 13:35 – 14:20
Mgr. Gottwald Jan Hv JzP: středa 15:30 – 16.30
Mgr. Hanák Stanislav La – ZSV JzP: pondělí, středa 13:35 – 14:20
Mgr. Hanáková Monika Bi – Ch JzP: úterý 14:30 – 15:30
Hildebrand Benjamin F – D Past.: čtvrtek 14:20 – 14:50
Mgr. Hlačíková Gabriela IVT – F JzP: úterý 9:40 – 10:00, podle potřeby
RNDr. Hron Karel, Ph.D. M — 
PhDr. Hronová Naděžda Čj – Nj JzP: úterý 13:35 – 14:20
RNDr. Hubková Dana M – F Past.: úterý 7:30 – 7.55, podle potřeby
Mgr. Chvátal Roman F Past.: čtvrtek 9.40 – 10.00
RNDr. Jakubcová Jana M – Ch JzP: pondělí 13:30 – 14:00
Mgr. Janáková Lucie Bi – Tv  JzP: středa 13:45 – 14:15
Mgr. Jemelková Jana Tv JzP: úterý 7:00 – 7:30, Past.: podle dohody
Mgr. Jirková Renata Čj – Hv Past.: středa 13:30 – 14:00
Mgr. Kaňáková Andrea Aj JzP: po. 15:15 – 15:45, Past.: st. 13:30 –14:00
Mgr. Ketmanová Jarmila Čj – Vv Past.: úterý 15:15 – 16:00
Mgr. Klimparová Monika Aj JzP:  úterý 14:20 –14:50
PhDr. Kozlová Alexandra Čj – Fj JzP: čtvrtek 13:30 – 14:15
Mgr. Krč Daniel Čj – D  Past.: úterý 13:50 – 14:20, podle potřeby
Mgr. Kříž Jiří F – M JzP: čtvrtek 16:00 – 16:30
Mgr. Kühr Tomáš IVT  —
RNDr. Kvapilová Veronika M – F – IVT JzP: úterý 13:35 – 14:20
Lachnit Stanislav Bi – Tv JzP: úterý 7:30 – 8:00, Past.: středa 7:15 – 8:00
Mgr. Langerová Silvie Čj – ZSV JzP.: čtvrtek 7:30 – 8:00, Past.: út. 13:00 – 13:30
PaedDr. Látalová Jana Tv – Z Past.: pondělí 7:20 – 7:50
Mgr. Majerová Zuzana Fj – Nj Past.: středa 7:30 – 7:55, podle potřeby
Mgr. Malínková Martina M – F  JzP: středa 7:15 – 7:55
Mgr. Martišková Petra M – F JzP: pátek 13:30 – 14:00, Past.: 
Mgr. Měrka Stanislav Tv – Bi JzP: středa 7:30 – 8:00
Mgr. Navrátil Marek Bi – Ch JzP: pondělí 14:20 – 15:00
Mgr. Nováková Helena Čj – D  JzP: středa 13:30 – 14:00, Past.: po.7:20 – 7:50
Mgr. Ochmann Martin Fy  Past.: pondělí 13:45 – 14:45
Paděra Cécile Fj Past.: úterý 7:20 – 7:50
Mgr. Pavelčáková Hana Čj – D Past.: denně 7:30 – 7:50, podle potřeby
Mgr. Pelcl Marek M – Tv JzP: středa 13:30 – 14:00
Mgr. Pospíšil Martin D – Nj JzP: pondělí 13:30 – 14:20
Mgr. Pospíšilová Ervína Čj – Nj JzP: čtvrtek 13:35 – 14:20
Mgr. Pospíšilová Lenka Čj – Nj JzP: čtvrtek 13:35 – 14:20
Mgr. Raušerová Dita, Ph.D. M -F – IVT Past.: úterý 7:15 – 7:45, jinak po dohodě
Mgr. Sedláček Ladislav – F  JzP: středa 13:30 –14:15
RNDr. Slezáková Jana, Ph.D. Dg – M JzP: středa 13:35 – 14:00
Mgr. Spáčil Petr M – Z – IVT JzP: středa 13:35 – 14:00
Mgr. Steigerová Marie Nj – Rj – ZA JzP: pondělí 13:35 – 14:20
RNDr. Svobodová Jolana Bi – IVT – M JzP: úterý 7:05 – 7:50
Mgr. Svozilíková Jitka M – F Past.: pondělí 13:30 – 14:00, dle domluvy
Mgr. Svozilová Milada   Čj – D  JzP: úterý 12:45 – 13:30, čt. 13:35 – 14:00
Šmoldasová Daniela Fj – La – Šj JzP: pondělí 13:45 – 14:30
Mgr. Šolcová Eva Aj – Šj JzP: pondělí 15:15 – 16:00
Mgr. Štanglerová Eva M – Z JzP: úterý 7:30 – 8:30, Past.: 
Mgr. Švestka Jan, Dis ZSV JzP: úterý, 7:30 – 8:00
Mgr. Táborská Ivana Čj – Hv JzP: čtvrtek 13:30 – 14:30
Mgr. Truxová Petra Ev JzP: středa 7:30 – 8:00, Past.: pá. 7:30 – 7:55
Mgr. Utíkalová Lenka Fr – Vv Past: úterý 13:45 – 14:30, jinak po domluvě
Mgr. Vacková Lenka Aj – Vv JzP: středa 13:35 – 14:20
Mgr. Veličková Michaela Tv JzP: 7:30 – 8:00, Past.: středa 14:00 – 14:30
Mgr. Vogelová Olga Bi – M Past.: pátek 7:30 – 7:55. jinak po domluvě
Mgr. Vozná Jaroslava Aj – Čj Past.: čtvrtek 13:40 – 14:15, dle domluvy
Mgr. Vývoda Miroslav Ch – M Past.: čtvrtek 14:00 – 14:45
Mgr. Weinlich Robert F – M JzP: pčtvrtek 7:30 – 8:00
Mgr. Weinlichová Jarmila F – M Past.: denně 7:30 – 7:50
Mgr. Dana Zívalíková ZSV – Čj JzP: úterý 13:30 – 14:15
Mgr. Žádníková Ivana Čj – D JzP: středa 7:15 – 8:00

 

Předsedové předmětových komisí

Anglický jazyk Mgr. Bičová Martina 588 501 227
Biologie RNDr. Svobodová Jolana 588 501 209
Český jazyk Mgr. Pospíšilová Ervína  588 501 219
Dějepis Mgr. Žádníková Ivana 588 501 106
Francouzský jazyk Mgr. Majerová Zuzana 588 501 342; 344
Ruský jazyk Mgr. Steigerová Marie 588 501 219
Fyzika Mgr. Kříž Jiří 588 501 105
Hudební výchova Mgr. Jirková Renata 588 501 108
Chemie RNDr. Jakubcová Jana 588 501 110
Informatika a výpočetní technika RNDr. Kvapilová Veronika 588 501 213
Matematika Mgr. Weinlich Robert 588 501 213
Německý jazyk Mgr. Pospíšil Martin 588 501 108
Románské jazyky PhDr. Kozlová Alexandra 588 501 106
Tělesná výchova Lachnit Stanislav 588 501 104
Výtvarná výchova Mgr. Ketmanová Jarmila 588 501 357
Základy společenských věd Mgr. Zívalíková Dana 588 501 210
Zeměpis RNDr. Gažarová Marcela 588 501 224

 

Třídní učitelé

Třída

Kmenová
učebna

Třídní učitel Zástupce tř. učitele  
1. A 104 Mgr. Kříž Jiří Mgr. Nováková Helena   
1. B 008 Mgr. Dokoupilová Diana RNDr. Gažarová Marcela  
1. C 203 Mgr. Navrátil Marek Mgr. Sedláček Ladislav  
2. A 210 Mgr. Žádníková Ivana PhDr. Kozlová Alexandra  
2. B D416 Mgr. Weinlich Robert RNDr. Kvapilová Veronika  
3. A 113 Mgr. Měrka Stanislav Mgr. Lachnitová Romana  
3. B 202 RNDr. Svobodová Jolana Mgr. Agnew Lenka  
3. C 206 RNDr. Kvapilová Veronika PhDr. Hronová Naděžda  
4. A 103 Mgr. Táborská Ivana Mgr. Šolcová Eva  
4. B 304 Mgr. Pospíšilová Ervína Mgr. Steigerová Marie  
4. C 006 Mgr. Zívalíková Dana Mgr. Častulíková Lenka  
         
5. A8 302 Mgr. Pospíšil Martin PhDr. Raušerová Dita, Ph.D.  
6. A8 204 Mgr. Jan Švestka Mgr. Štanglerová Eva  
6. B8 108 Mgr. Martišková Petra Mgr. Bláhová Pavlína  
7. A8  310 RNDr. Jakubcová Jana Mgr. Svozilová Milada  
7. B8  303 Mgr. Hanáková Monika  Mgr. Langerová Silvie  
8. A8 010 Mgr. Spáčil Petr Mgr. Pospíšil Martin  
8. B8 211 RNDr. Slezáková Jana, Ph.D. Mgr. Spáčil Petr  
         
1. A8 A207 Mgr. Andrýsek Pavel Mgr. Vozná Jaroslava  
2. A8 B107 Lachnit Stanislav Mgr. Krč Daniel  
2.B8 B006 Mgr. Pavelčáková Hana Mgr. Dvořáčková Pavla  
3. A8 B206 Mgr. Svozilíková Jitka PhDr. Raušerová Dita, Ph.D.  
4. A8 B108 Mgr. Bednářová Lucie Mgr. Pavelčáková Hana  
         
1. AF A106 Mgr. Beková Jarmila, Ph.D. Mgr. Weinlichová Jarmila  
2. AF A206  Mgr. Utíkalová Lenka Mgr. Paděra Cécile Francoise  
3. AF A206 Mgr. Vogelová Olga Mgr. Utíkalová Lenka  
4. AF A208 Mgr. Majerová Zuzana Mgr. Vogelová Olga  
5. AF A008 RNDr. Hubková Dana PaeDr. Látalová Jana  
6. AF A006 Mgr. Jirková Renata Mgr. Vývoda Miroslav
       

 

 

Seznam nepedagogických zaměstnanců

Ekonom Ing. Hana Řehulková
Účetní Kintlová Lenka
Vedoucí sekretariátu Mgr. Andrea Novotná
Sekretariát Lerchová Zdeňka, Makowská Pavlína
Správce počítačové sítě Ing. Raiskub Jiří
Správce budov Vlček Jan
Provozně-technický pracovník Slapnička Přemek
Školník Pasteurova Stanislav Makowski
Vedoucí výdejny jídel

Vrbka Oldřich, JzP
Zavadilová Ivana, Pasteurova

Betaverze