Přehled akcí: školní rok 2021/22

 

Termín

Akce

Třídy

Učitelé

Místnosti

 
1.9.
(St)
 

9:30-23:45

Adaptační kurz
Karlov pod Pradědem

1.A, 1.B, 1.C, 1.A8, 1.B8

Dvořáčková Pavla (1.B8), Kozlová Alexandra (1.C), Kříž Milan, Měrka Stanislav (1.A), Pacolová Natálie, Polčová Valéria, Svobodová Jolana (1.B), Svozilíková Jitka (1.A8)

 

 
2.9.
(Čt)
 

8:00- 9:40

Třídnické hodiny

2.A, 2.B, 2.C, 3.A, 3.B, 3.C, 4.A, 4.B, 4.A8, 5.A8, 6.A8, 7.A8, 8.A8, 8.B8, 2.A8, 2.B8, 3.A8, 4.B8, 1.AF, 2.AF, 3.AF, 4.AF, 5.AF, 6.AF

Andrýsek Pavel (3.A8), Beková Jarmila (3.AF), Dokoupilová Diana (3.B), Hubková Dana (1.AF), Jirková Renata (2.AF), Krč Daniel (2.B8), Křeháčková Kristýna (4.AF), Kříž Jiří (3.A), Kvapilová Veronika (5.A8), Lachnit Stanislav (4.A8), Majerová Zuzana (6.AF), Martišková Petra (8.B8), Navrátil Marek (3.C), Pavelčáková Hana (4.B8), Pospíšil Martin (7.A8), Pospíšilová Ervína (2.B), Pospíšilová Lenka (2.A), Svozilová Milada (6.A8), Švestka Jan (8.A8), Vogelová Olga (5.AF), Weinlich Robert (4.B), Weinlichová Jarmila (2.A8), Zívalíková Dana (2.C), Žádníková Ivana (4.A)

 

8:00-12:00

Podzimní maturitní zkouška - matematika - písemná
Šimák, Szkorupová

 

Ochmann Martin, Vogelová Olga, Vývoda Miroslav

A102

 

Adaptační kurz
Karlov pod Pradědem

1.A, 1.B, 1.C, 1.A8, 1.B8

Dvořáčková Pavla (1.B8), Kozlová Alexandra (1.C), Kříž Milan, Měrka Stanislav (1.A), Pacolová Natálie, Polčová Valéria, Svobodová Jolana (1.B), Svozilíková Jitka (1.A8)

 

 
3.9.
(Pá)
 

 

Adaptační kurz
Karlov pod Pradědem

1.A, 1.B, 1.C, 1.A8, 1.B8

Dvořáčková Pavla (1.B8), Kozlová Alexandra (1.C), Kříž Milan, Měrka Stanislav (1.A), Pacolová Natálie, Polčová Valéria, Svobodová Jolana (1.B), Svozilíková Jitka (1.A8)

 

 
6.9.
(Po)
 

 

Porada vyučujících fyziky - ČFS - Praha

 

Ochmann Martin

 

 
7.9.
(Út)
 

 

Porada vyučujících fyziky - ČFS - Praha

 

Ochmann Martin

 

 
10.9.
(Pá)
 

 

Předseda maturitní komise Uničov

 

Pavelčáková Hana

 

 
15.9.
(St)
 

14:00-15:00

Burza učebnic

 

 

008, 010

15:30-16:15

Členská schůze sdružení rodičů

 

Dvořáčková Pavla, Hubková Dana, Kozlová Alexandra, Měrka Stanislav, Svobodová Jolana, Svozilíková Jitka

 

16:30-17:00

Třídní schůzky pro první ročníky

 

Dvořáčková Pavla, Hubková Dana, Kozlová Alexandra, Měrka Stanislav, Svobodová Jolana, Svozilíková Jitka

 

 
23.9.
(Čt)
 

 

Setkání teritoriálních laureátů cen Susanne Roth
Předávání cen vítězům překladatelské soutěže a následný seminář.

 

Hildenbrand Benjamin

 

 
24.9.
(Pá)
 

 

Setkání teritoriálních laureátů cen Susanne Roth
Předávání cen vítězům překladatelské soutěže a následný seminář.

 

Hildenbrand Benjamin

 

 
27.9.
(Po)
 

 

Ředitelské volno

1.A, 1.B, 1.C, 2.A, 2.B, 2.C, 3.A, 3.B, 3.C, 4.A, 4.B, 4.A8, 5.A8, 6.A8, 7.A8, 8.A8, 8.B8, 1.A8, 1.B8, 2.A8, 2.B8, 3.A8, 4.B8, 1.AF, 2.AF, 3.AF, 4.AF, 5.AF, 6.AF

 

 

Zpracováno v systému Bakaláři